Sosyal Medya Danışmanlığı


Sosyal Medya Danışmanlığı firmanızın sosyal medya hesaplarının her gün güncellenerek aktif kalmasını sağlamak ve sosyal medya hesaplarınızdaki etkileşimi çoğaltmak için yapılan danışmanlık çalışmasıdır.

Bu çalışma sırasında hesaplarınıza yönetici olarak giriş yapıyoruz ve firmanızın dahil olduğu konularda görseller hazırlayarak paylaşıyoruz. Özellikle kullanıcıların etkileşime girecekleri ve beğenecekleri görseller ile sayfanızın ve markanızın tanınırlığını arttırıyoruz.

Sizlerde bu hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medya

Sosyal Medya, kişilerin fikirlerini özgürce ifade edebildiği, birçok hedef kitlesine ulaşabildiği yerdir. Sosyal medya günümüzde en çok kullanılan mecralardan biri haline gelmiştir. Kurumlar sosyal medyada yaptığı işleri, yapmak istediklerini, ürünlerini tanıtarak geniş bir hedef kitlesine hitap edebiliyor. Sadece resimle tanıtım yapmak isteyenler İnstagram’ı, daha geniş süreli tanıtım yapmak isteyenlerde Facebook’u seçmektedir.

Sosyal Medyanın geniş bir kitlesi vardır bunun sebebi ise herkes düşüncelerini özgür bir şekilde paylaşabilir, aradığı bilgilere ise saniyesinde ulaşabilir. Sosyal Medya reklamları belirli bir ücret karşılığında sitenizi veya ürünlerinizi daha geniş bir hedef kitlesine ulaştırmanızı sağlar. Reklam verirken hedef kitlenizi ilgilendiğini düşündüğünüz insanlara yönelik yaparsanız maliyeti düşük olacak ve tam nokta atışı yapmış olacaksınız.

Sosyal Medya’da yer almanın önemi

Günümüzde web sitelerinin yanı sıra insanlar sosyal medya hesaplarını çok sık kullandığı için aradıklarını da sosyal medya üzerinden bulmak istemektedir. Sosyal medya kullanıcılarının sizi bulup ulaşmaları daha kolay olacaktır. İşinizi büyütmek, markanızı tanıtarak geniş kitleye ulaşmak, istiyorsanız bize ulaşarak, sosyal medyada yerinizi alabilirsiniz.