İnternet Reklamları


İnternet reklamları kullanıcıların arama motorlarında ve sosyal medyalarda daha göz önünde bulunmasını sağlayan tanıtım araçlarıdır.

Web sitenizin veya markanızın daha çok tanınmasını istiyorsanız sizlerde internet reklamları kullanabilirsiniz. Fakat reklam optimizasyonu yapmasını bilmiyorsanız vereceğiniz reklamlar yüksek maliyet ile yayınlanacağı için size bir faydası dokunmayacak ve az tık ile çok para harcamak zorunda kalacaksınız.

Bu nedenle işinde profesyonel ekibimiz sizler için en uygun planı hazırlayarak gerekli platformlarda reklamınızın yayınlanmasına yardımcı oluyorlar. Bu sayede reklamlarınıza en az parayı harcayarak en çok verimi alabiliyorsunuz. Profesyonel reklamlar ile daha çok geri dönüş alarak reklamlarınızdan isteğiniz dönüşü sağlayabiliyorsunuz.

Sizlerde bu hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İnternet Reklamlarındaki amaç, şirketin ürünlerini, verdiği hizmetleri tanıtmak, şirketin müşterileriyle olan ilişkisini güçlendirmek, müşterileriyle ürün arasındaki bağı arttırarak satışın en üst seviyelere ulaşmasını sağlamaktır.

ARAMA MOTORU REKLAMLARI

Arama motoru merak edilen konularda bilgi almak için başvurulan yoldur. Şirketler ne iş yaptıklarını tanıtmak, web sitelerine doğrudan erişmeyi sağlamak için web siteyi anımsatan birkaç tane anahtar kelimeleri seçmeleri gerekmektedir. Reklam veren kurumlar, hangi bölgelerde görüntüleneceğini, süresini ve bütçeyi kendileri karar verebilir.

AdWords Reklamları

İnternet üzerinden verdiğiniz reklamların Google’da yayınlanmasıdır. Web sitenizdeki ilgiyi arttırmak, yeni müşterilere ulaşmak, işinizi büyütmek ve satışlarınızda en üst seviyeye ulaşmak adına profesyonel hizmet alarak AdWords Reklamları verebilirsiniz.

Sosyal Medya Reklamları

Günümüzde ve her geçen gün gelişen teknoloji çağımızda her bireyin sosyal medya kullanması sosyal medya reklamlarını da en üst seviyeye taşımıştır. Facebook ve Instagram reklam konusunda hedef kitleye ulaşmada önemli rol taşıyan sosyal hesaplardır.