Kurumsal Web Tasarım

Teknoloji çağında olduğumuzdan çoğunlukla bütün işlemler internet üzerinden yapılmaktadır. Müşterilerinize kendinizi göstermek için internet üzerinde bulunmanın en doğru yolu bir web sitesi edinmektir. Web tasarım konusunda uzman olan ekibimizle şirketinize uygun web siteyi tasarlamakta, web siteyi oluşturma, arama motorlarında kendinizi gösterme ve ilk sıralara yerleşmenizde yardımcı olabiliriz.

Kurumsal Web Tasarım, şirketlerin internet üzerindeki kimliğidir. Şirket kimliğinizi en doğru şekilde tüm müşterilerinize yansıtmak için özgün bir web tasarım projesi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Uzman bir firmayla çalışmanız sizlerin doğru yol çizmenizi sağlayacaktır. Ne yazık ki birçok deneyimsiz firmanın yaptığı birkaç kod hatası sonucu web sitenizin arama motorlarında gözükmemesine veya sitenizin yanlış tanıtılmasına, müşterilerinizin azalmasına sebep olacaktır. Sitenizi kime emanet ettiğiniz oldukça önemlidir. Kendinizi deneyimsiz değil deneyimli ekibe bırakın.

Kurumsal web tasarımında dikkat edilmesi gereken hususlar, aşırı renk karmaşışından kaçınılmalıdır. Site renkleri logonun renkleri olan 2-3 renk tercih edilmelidir. Font tutarlılığı olmalıdır, bütün sayfalarda aynı fontlar kullanılmalı, okunurluğuna dikkat edilmelidir. Yaptığınız işi tanıtmak adına görseller kaliteli kullanılmalıdır. Sitede dolaşan müşterilerin kolay bir şekilde sayfalarda geçiş yapması gerekmektedir. Anlatmak istenilenin dikkat çekici olması için basit ve anlaşılır ikonlar kullanılabilir.

Müşterilerinize ulaşmak, işinizi daha iyi anlatmak adına web siteniz kusursuz olmalıdır. Ziyaret edenler aradıklarını kolay bir şekilde bulmalı ve tasarım dikkat çekici olmalıdır. Sistemli ve eksiksiz altyapıyla hazırlanan siteler müşterilerinizin gözünde şirketinizin güvenilirliğinizi ve kalitesini arttıracaktır. Buda size kar olarak geri dönüş sağlayacaktır.

Kurumsal Web Tasarımı yaptırmak mı istiyorsunuz? Gelin beraber adım atalım.. İlk adım olarak isteklerinize kulak vererek sizleri dinliyor, işinizi anlıyor ve kurumunuzu en iyi şekilde yansıtmak adına harekete geçiyoruz. Özellikle kurumsal web siteleri basit ve anlaşılır şekilde tasarlanmalı ve koda dökülmelidir. Sizleri dinledikten sonra alternatif anasayfa tasarımları yapıyoruz ve siz müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Sizleri de dinliyoruz ve onay verdiğiniz takdirde kodlamaya döküyoruz.

Byc Media olarak sürekli gelişen teknolojiye ayak uydurmakta, tamamen müşteri odaklı olmakta ve en iyi tasarımı sunarak müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktayız.